«

»

Gru 08

KONKURS „Pacynki GENek kontra smog”

Uczniowie klas VI Szkoły Podstawowej w Karlinie po raz kolejny  brali udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym organizowanym przez G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z .o.o. z siedzibą w Tarnowie Podgórnym .Tytuł tegorocznego konkursu brzmiał „Pacynki- GENek kontra smog” celem, którego było zainteresowanie jego uczestników problemami ochrony środowiska i otaczającej nas przyrody , poszerzenie wiedzy  z dziedziny ekologii. Rozwijanie kreatywności, wrażliwości oraz wyobraźni plastycznej dzieci.
23 listopada 2018r. Jury konkursowe wyłoniło laureatów nadesłanych prac i tym razem   wśród zwycięzców  nie zabrakło uczniów naszej szkoły. Uczniowie klasy VIA – Denis Michalak, Borys Ryszewski, Radosław Woronicz – za wspólnie wykonaną pracę – uzyskali wyróżnienie.
W dniu 06.12.2018r. do naszej szkoły przybył przedstawiciel Organizatora pan Zbigniew Michalak, który  wraz z Dyrektor panią Beatą Pawlik pogratulowali  i wręczyli Twórcom pracy upominki .
Zwycięzcom gratulujemy!

Aniela Bagińska